Allianz X Legion [-XL-]

Forum Sojuszu X Legion

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-03-24 00:18:34

waldek03

Generał

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 10
Punktów :   

wojsko

Jako generał chciałbym zaproponować rozporządzenie które miało by na celu poprawę sprawności wojsk w naszym sojuszu bo jak widzę nie którzy nie za dużo inwestują w wojsko a to błąd bo mogą stać sie ofiarami czyli tzw. farmami dlatego mam do zaproponowania następujący dekret aby każdy gracz miał przynajmniej 10 hoplitów w każdej kolonie bo mają dobre atrybuty do obrony i przy 5 poziomie ratusza każdy miał minimum 1 poziom mury przy 8 poziomie ratusza 2 poziom muru przy 10 poziomie ratusza 3 poziom muru i przy następnych 2 poziomach ratusza 1 poziom muru co wy o tym myślicie ?? W późniejszym etapie gry zwiększę trochę ilość wojsk zależnie od średniej liczby pounktów graczy i rozwoju sojuszu aby niektórzy nie mieli debetu z kasą :-/ . Czekam na wasze opinie .
pozdro Waldek03
P.S. : Sorry za znaki interpunkcyjne ale nie chciało mi sie ich pisać

Offline

 

#2 2008-03-24 02:36:47

immo

Dyplomata

Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 27
Punktów :   

Re: wojsko

-Moim zdaniem Waldek jak na początek to troche za duże wymagania i nie każdy temu odrazu podoła... Wiec trzeba zrobić jakieś małe poprawki:)

-Co ja bym miał do zaproponowania jako Dyplomata to żeby powiekszyć nasz sojusz... Ja zapraszam ludzi do sojuszu ale niema miejsc... Jedynie w tym kierunku może działać Bajek:)

-Czy można swoje punkty dyplomacji przekazać na sojusz aby były miejsc dal nowych w sojuszu??

Offline

 

#3 2008-03-24 09:58:24

Gekon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 46
Punktów :   

Re: wojsko

Jestem  za tym rozwiązaniem ale pod 1  warunkiem żeby:
1. każdy posiadł kolonie z siarka [S-skrót ]
---wytłumaczeniem 1Hoplita kosztują 64 szt. S przy cenie min. 20 szt zl na 3 wyspach  po 10-u to daje łączny
kosz 38,4k szt. złota
- ta kasę można przeznaczyć =nie [<--równie] dobrze  na wzmocnienie jednostek , bądź na cud na danej wsypie

Poza tym Zasiedlając dana wyspę jako 1 sojusz łatwiej będzie nam ustalić datki na S i na materiał budowlany
---------------
pyzatym wiąże sie to z budowa 4 koloni dal większości sojuszu
---------------
pozd

Offline

 

#4 2008-03-24 12:13:24

waldek03

Generał

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 10
Punktów :   

Re: wojsko

no w sumie masz rację ale muszą być jakieś standardy wojska żeby nasi członkowie sojuszu nie byli farmą co proponujesz w takim razie ??

Offline

 

#5 2008-03-24 12:28:43

Gekon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 46
Punktów :   

Re: wojsko

dlatego np. możesz np wyznaczyć średnia ilość wojska łączna  dla każdego miasta poj członka sojuszu
przykładowo;
każdy powinien do dnia XYZ posiadać tyle i tyle danej jednostki
a szczegóły można określić na forum zarządu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.najlepszeotsy.pun.pl www.slaskwedkuje.pun.pl www.mysteamforum.pun.pl www.dzikiepumy.pun.pl www.l2pklan.pun.pl